Designeri » D E » Floral « Grupuri

Pink Gardenia DSH Perfumes de dama

Pink Gardenia DSH Perfumes de dama

Pink Gardenia de DSH Perfumes este un parfum Floral de dama. Creatorul acestui parfum este Dawn Spencer Hurwitz. Nota de varf este bergamot; notele de mijloc sunt gardenie si tuberoza; Notele de baza sunt mosc si ambra.

bergamot

gardenie tuberoza

mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pink Gardenia by DSH Perfumes.

Pink Gardenia Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre DSH Perfumes Pink Gardenia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre DSH Perfumes Pink Gardenia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pink Gardenia dupa DSH Perfumes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pink Gardenia de DSH Perfumes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Alfred Sung Mei Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Tous Metallic Oriflame Radiant Light Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Marc Jacobs Biscotti Splash Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or Cuba Paris Cuba Jungle Snake Sinfonia di Note Blanc des Cotons La Bouquetiere Gardenia Exotique