Designeri » D E » Lemnos Condimentat « Grupuri

Potion Royal Black DSQUARED² de barbati

Potion Royal Black DSQUARED² de barbati

Potion Royal Black DSQUARED² de barbati Imagini

Potion Royal Black de DSQUARED² este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Potion Royal Black a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt bergamot, pimento si tamaie; notele de mijloc sunt trandafir, pielarie si tutun; Notele de baza sunt cashmeran, mosc si lemn de guaiac.

bergamot pimento tamaie

trandafir pielarie tutun

cashmeran mosc lemn de guaiac

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Potion Royal Black by DSQUARED².

Potion Royal Black Recenziile parfumurilor

radumihail
radumihail

Dsquared face parfumuri bune. Da, bune spre foarte bune, as indrazni sa spun chiar la o calitate niche. Mi-a placut Potion desi nu prea imi amintesc exact cum miroase intrucat nu il detin. Nu mi-a placut on schimb Blue Cadet, flankerul succesor al lui Potion. Am cumparat chiar azi Royal Black citind niste review-uri ee pe net. Nu dezamageste dupa cum bine ma asteptam. Incepe usor sintetic, citric (bergamota) cu un hint iute (pimento) si foaaarte subtil se simte trandafirul. Nu pot spune ca m-a impresionat prea tare la primul sniff. Ei bine, dupa aproximativ o ora, it works it's magic si BOOM trandafirul devine corpolent, dulce, intunecat, greu dar intr-un mod minunat, puternic, barbatesc (desi initial as fi spus ca-i unisex, dupa ce se asaza parfumul, clar devine unul barbatesc). Proiecteaza foate bine si persista la fel de bine. Daca il testati pe undeva, dati-i o sansa. Initial s-ar putea sa nu va impresioneze cu nimic, dar asteptati si o sa vedeti ca se transforma intr-unul din cele mai bine facute parfumuri barbatesti cu trandafir ca nota dominanta. Nota 9

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre DSQUARED² Potion Royal Black fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre DSQUARED² Potion Royal Black, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Potion Royal Black dupa DSQUARED². Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Potion Royal Black de DSQUARED² reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Kenzo Kenzo Jungle Homme Al-Rehab Abeer Al Sharq Montale Aoud Lime Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men Bois 1920 Come la Luna Indult Reve En Cuir Usher Usher VIP Otto Kern Spring Edition Man Farmacia SS. Annunziata Isos La Bouquetiere L'Aristocrate Smell Bent Lucy Fur CnR Create Libra for Men