Designeri » D E » « Grupuri

She Wood Velvet Forest Wood DSQUARED² de dama

ozonic
acvatic
She Wood Velvet Forest Wood DSQUARED² de dama Imagini

She Wood Velvet Forest Wood de DSQUARED² este un parfum de dama. She Wood Velvet Forest Wood a fost lansat in 2009. She Wood Velvet Forest Wood a fost creat de Daphne Bugey si Alberto Morillas. Parfumul prezinta frunza de violeta, cedru de Virginia, pin, note verzi, galbanum, vetiver, paciuli, ambra, note florale si mosc.

frunza de violeta cedru de Virginia pin note verzi galbanum vetiver paciuli ambra note florale mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about She Wood Velvet Forest Wood by DSQUARED².

B. Balenciaga
She Wood
Un Matin d`Orage

She Wood Velvet Forest Wood Recenziile parfumurilor

Elena Helen
Elena Helen

Mi-a placut parfumul mult,lemnos dar si floral,simt ceva suav,o adiere de violeta,este racoros,simti miresmele naturale.Mi se pare potrivit pentru orice sezon.Miresme de padure( cedru pin),avand si o parte diafana,florala,este un melanj de adieri subtile care ma duc cu gandul la o fosta iubire de 4 ani.Inceputa in 2009 cand a fost lansat parfumul.El mi l-a daruit.Parfumul il identific cu el.Ramane pentru mine o amintire.Ca o adiere de pin si cedru.

leila_mic
leila_mic

Deosebit de usor, proaspat ca o padure dupa ploaie, in diminetile de vara - placut de purtat ... Neaparat cu o imbracaminte vaporoasa, altfel nu stiu daca s-ar simti indeajuns finetea parfumului ... Abia astept vara, la munte (mai ales ca am muntii langa mine, aproape)

Addict
Addict

A plouat în pădure,toamna...și eu mă plimb printre copacii uzi...Acolo mă aflu atunci cand port acest parfum.După mine este lemnos,prea puțin floral.Îmi place mult,dar nu oricand...poate cand sunt mai melancolică...

She Wood Velvet Forest Wood by DSQUARED² 4.56 out of 5 based on 9 ratings and 3 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica She Wood Velvet Forest Wood dupa DSQUARED². Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre She Wood Velvet Forest Wood de DSQUARED² reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

DSQUARED² She Wood Tom Ford Black Orchid Yves Rocher Cerisier en Fleurs Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Shiseido Zen Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Estée Lauder Pleasures Guerlain Idylle Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale Hermes Un Jardin Sur Le Toit Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Clinique Aromatics Elixir Jean Paul Gaultier Classique Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Calvin Klein Obsession Lalique Lalique Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Prada Infusion d'Iris