Designeri » D E » Oriental Floral « Grupuri

Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama

Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama

Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama Imagini Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama Imagini Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama Imagini Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama Imagini Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama Imagini

Intimately Yours Women de David & Victoria Beckham este un parfum Oriental Floral de dama. Intimately Yours Women a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt bergamot, frezie si Para; notele de mijloc sunt floare de portocal african, frangipani si crin; Notele de baza sunt vetiver, stanjenel si lemn de santal.

bergamot frezie Para

floare de portocal african frangipani crin

vetiver stanjenel lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Intimately Yours Women by David & Victoria Beckham.

Intimately Yours Women Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Îmi place mai mult prima varianta "Intimately" in sticluța roz, aici e cu totul alta poveste caci crinul ma copleșește iar eu nu ma împac deloc cu mireasma lui, simt ca ma sufoca când il miros în loc sa îmi dea o stare de încântare...dar sa revenim la parfum:
- nu este unul fabulos dar nici de aruncat in dulap și uitat acolo
-dacă l-ai primit cadou sau a fost un blind-buy nu foarte reușit, folosește-l în perioadele reci ale anului,sau cel mult în primele sapt de primăvara,atunci mi se pare cel mai recomandat de purtat,
-este ideal pt doamnele cărora le plac ff tare notele de crin,
-de evitat la temperaturi caniculare, siaj și persistenta moderate.

Un parfum cu miros banal de frangipani sintetic, plus alte floricele la fel de sintetice. Este destul de dulce si neinteresant si ma mira asta, pentru ca varianta Intimately initiala este destul de interesanta...
Sisj si persistenta moderate. Nota mea: 5/10

Roparfumuri
Roparfumuri

Neasteptat de placuta aceasta combinatie. Personal, imi pare asemanator Jasmin Noir-ului (neegalandu-l, insa, nici pe departe), mai ales in notele de inceput; poate mai putin profund, poate mai "mat" (asta il face insa mai purtabil, nefiind neaparat un minus) - iar daca in note nu este mentionata gardenia...cred ca este o "lipsa". In fapt exista (zic eu), insa ceva mai putin "rebela" decat in JN. Imi place, o surpriza neasteptata acest Beckham, insa probabil nu-l voi mai cumpara a 2-a oara!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre David & Victoria Beckham Intimately Yours Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre David & Victoria Beckham Intimately Yours Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Intimately Yours Women dupa David & Victoria Beckham. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Intimately Yours Women de David & Victoria Beckham reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Jacomo Jacomo for Her Sarah Jessica Parker Covet Chanel Allure Sensuelle Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent Belle d`Opium Slava Zaitsev Maroussia Dolce&Gabbana The One Desire Prada L`Eau Ambree Bvlgari Jasmin Noir Jacomo Silences Lanvin Marry Me Moschino Moschino Ajmal Sacrifice for Her Sarah Jessica Parker Lovely Chloe L`Eau de Chloe Lalique Amethyst Kenzo L'Eau par Kenzo Elie Saab Le Parfum Givenchy Ange Ou Demon Le Secret