Designeri » D E » Oriental Floral « Grupuri

Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama

Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama

Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama Imagini Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama Imagini Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama Imagini Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama Imagini Intimately Yours Women David & Victoria Beckham de dama Imagini

Intimately Yours Women de David & Victoria Beckham este un parfum Oriental Floral de dama. Intimately Yours Women a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt bergamot, frezie si Para; notele de mijloc sunt floare de portocal african, frangipani si crin; Notele de baza sunt vetiver, stanjenel si lemn de santal.

bergamot frezie Para

floare de portocal african frangipani crin

vetiver stanjenel lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Intimately Yours Women by David & Victoria Beckham.

Intimately Yours Women Recenziile parfumurilor

Un parfum cu miros banal de frangipani sintetic, plus alte floricele la fel de sintetice. Este destul de dulce si neinteresant si ma mira asta, pentru ca varianta Intimately initiala este destul de interesanta...
Sisj si persistenta moderate. Nota mea: 5/10

Roparfumuri
Roparfumuri

Neasteptat de placuta aceasta combinatie. Personal, imi pare asemanator Jasmin Noir-ului (neegalandu-l, insa, nici pe departe), mai ales in notele de inceput; poate mai putin profund, poate mai "mat" (asta il face insa mai purtabil, nefiind neaparat un minus) - iar daca in note nu este mentionata gardenia...cred ca este o "lipsa". In fapt exista (zic eu), insa ceva mai putin "rebela" decat in JN. Imi place, o surpriza neasteptata acest Beckham, insa probabil nu-l voi mai cumpara a 2-a oara!

Intimately Yours Women by David & Victoria Beckham 3.25 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre David & Victoria Beckham Intimately Yours Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre David & Victoria Beckham Intimately Yours Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Intimately Yours Women dupa David & Victoria Beckham. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Intimately Yours Women de David & Victoria Beckham reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Lancome Tresor Elixir Ineke Evening Edged In Gold Pierre Balmain Balmya de Balmain Mona di Orio Nuit Noire Arrogance Glamour Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Czech & Speake Dark Rose Kate Moss Vintage Gale Hayman Delicious Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie O Boticario Glamour Secrets Rose La Prairie Life Threads Emerald