Designeri » D E » Chypre Floral « Grupuri

Signature for Her David & Victoria Beckham de dama

Signature for Her David & Victoria Beckham de dama

fin condimentat
Signature for Her David & Victoria Beckham de dama Videouri
Signature for Her David & Victoria Beckham de dama Imagini Signature for Her David & Victoria Beckham de dama Imagini Signature for Her David & Victoria Beckham de dama Imagini

Signature for Her de David & Victoria Beckham este un parfum Chypre Floral de dama. Signature for Her a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Sylvie Fischer. Notele de varf sunt anason stelat si mar verde; notele de mijloc sunt orhidee, heliotrop si vanilie; Notele de baza sunt paciuli, ambra si mosc.

anason stelat mar verde

orhidee heliotrop vanilie

paciuli ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Signature for Her by David & Victoria Beckham.

Fior di Loto

Signature for Her Recenziile parfumurilor

Arina
Arina

Un parfum care merita sa i se acorde atentie. Are un miros aparte. Nu stiu cu ce sa il aseman. Imi place si cu siguranta il voi recumpara. Pretul este foarte bun. Persistenta este medie spre mare. Siajul este moderat. Imi place mult sticluta. Nota mea: 8/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre David & Victoria Beckham Signature for Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre David & Victoria Beckham Signature for Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Signature for Her dupa David & Victoria Beckham. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Signature for Her de David & Victoria Beckham reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Trussardi Donna Trussardi Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Givenchy Givenchy III John Varvatos John Varvatos Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Gucci L'Arte di Gucci Sonoma Scent Studio Vintage Rose Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Police Pure Police Pure DNA Femme Alviero Martini Urban Safari Woman Parfums Namara Avant L'Amour