Designeri » D E » Chypre Floral « Grupuri

David Yurman Fragrance David Yurman de dama

David Yurman Fragrance David Yurman de dama

David Yurman Fragrance David Yurman de dama Imagini David Yurman Fragrance David Yurman de dama Imagini

David Yurman Fragrance de David Yurman este un parfum Chypre Floral de dama. David Yurman Fragrance a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Harry Fremont. Parfumul prezinta mandarina, coacaze negre, bujor, lotus, trandafir, mosc si paciuli.

mandarina coacaze negre bujor lotus trandafir mosc paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about David Yurman Fragrance by David Yurman.

David Yurman Fragrance Recenziile parfumurilor

Avem si in acest parfum combinatia trandafir-paciuli, insa trandafirul acesta este completat de note de mandarine si coacaze, ele simtindu-se insa in plan secundar, dar suficient cat sa dea un aer suculent si dulce parfumului. Asprimea paciuli-ului taie insa dulceata si o face suportabila, dar ingredientele nu imi par de cea mai buna calitate... Parfumul miroase putin ieftinut si nu cred ca merita cumparat. Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 5/10

David Yurman Fragrance by David Yurman 3.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre David Yurman David Yurman Fragrance fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre David Yurman David Yurman Fragrance, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica David Yurman Fragrance dupa David Yurman. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre David Yurman Fragrance de David Yurman reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Diesel Fuel For Life Femme Juliette Has A Gun Lady Vengeance Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Memo Lalibela Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Teo Cabanel Oha Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Panouge Isabey Fleur Nocturne DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Cerruti Nino Cerruti Pour Femme Alviero Martini Urban Safari Woman