Designeri » D E » Oriental Lemnos « Grupuri

Cool Water Night Dive Woman Davidoff de dama

Cool Water Night Dive Woman Davidoff de dama

Avut: 1

Cool Water Night Dive Woman Davidoff de dama Imagini Cool Water Night Dive Woman Davidoff de dama Imagini Cool Water Night Dive Woman Davidoff de dama Imagini

Cool Water Night Dive Woman de Davidoff este un parfum Oriental Lemnos de dama. Acesta este un parfum nou Cool Water Night Dive Woman a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Veronique Nyberg. Nota de varf este mandarina; notele de mijloc sunt fistic, note lemnoase, iasomie si mastica; Notele de baza sunt paciuli, cedru si ambra.

mandarina

fistic note lemnoase iasomie mastica

paciuli cedru ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cool Water Night Dive Woman by Davidoff.

Cool Water Night Dive Woman Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

E foarte delicat, dulce-floral, dar nu dulcele ala sufocant, ci un dulce usor, aerat. Siaj slab din ce observ eu, dar persistenta e buna. Dupa vreo 8 ore inca il mai simt pe mana. Imi place mult.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Davidoff Cool Water Night Dive Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Davidoff Cool Water Night Dive Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cool Water Night Dive Woman dupa Davidoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cool Water Night Dive Woman de Davidoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Givenchy Pi Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Giorgio Armani Sensi Jil Sander Jil Al-Rehab Rehab Ralph Lauren Purple Label Versace Versus Uomo Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Mojo Be Glamouros Sonia Rykiel Le Parfum Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille Azzaro Azzaro Duo Men