Designeri » D E » Chypre Floral « Grupuri

Echo Woman Davidoff de dama

acorduri de vodka
Echo Woman Davidoff de dama Videouri
Echo Woman Davidoff de dama Imagini Echo Woman Davidoff de dama Imagini

Echo Woman de Davidoff este un parfum Chypre Floral de dama. Echo Woman a fost lansat in 2004. Creatorul acestui parfum este Francoise Caron. Notele de varf sunt vodka si mosc alb; notele de mijloc sunt bujor, stanjenel, violeta si osmanthus; Notele de baza sunt scortisoara, note lemnoase si chihlimbar.

vodka mosc alb

bujor stanjenel violeta osmanthus

scortisoara note lemnoase chihlimbar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Echo Woman by Davidoff.

Reflection Woman

Echo Woman Recenziile parfumurilor

Sory
Sory

Proaspat, delicat, perfect pentru primavara/vara. Printre parfumurile mele preferate, flaconul este atragator, perfect pentru concedii. Miroase a parfum de lux, as zice!

Alexandra13
Alexandra13

Mie mi-a placut super mult acest parfumel,aveam 24 de ani cand l-am primit si mi s-a parut ca are un miros delicios,de zi,floral ,sincer mult mai placut decat multe alte parfumuri din aceeasi clasa,iar acum ca l-am vazut aici si mi-am amintit de el cred ca o sa merg putin la "shopping".Longevitate moderata,siaj mediu.Un plus la pret.

Un parfum slabut ca rafinament,cu un bujor sintetic acompaniat de alte ingrediente din plastic (nu sunt deloc rautacioasa, asta simt...)Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Davidoff Echo Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Davidoff Echo Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Echo Woman dupa Davidoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Echo Woman de Davidoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Chloe L`Eau de Chloe Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Womanity Cerruti 1881 Guerlain L'Instant Magic Giorgio Armani Armani Code for Women Cacharel Eden Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Chanel Coco Eau de Parfum Bottega Veneta Bottega Veneta Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Hermes 24 Faubourg Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Montblanc Femme de Montblanc Christian Dior Midnight Poison Bvlgari Jasmin Noir Lancome Tresor Midnight Rose Shiseido Zen Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles