Designeri » D E » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Good Life Davidoff de barbati

Good Life Davidoff de barbati

Il am: 1 Semnatura mea: 1

Good Life Davidoff de barbati Imagini Good Life Davidoff de barbati Imagini Good Life Davidoff de barbati Imagini Good Life Davidoff de barbati Imagini Good Life Davidoff de barbati Imagini Good Life Davidoff de barbati Imagini

Good Life de Davidoff este un parfum Lemnos Floral Mosc de barbati. Creatorul acestui parfum este Pierre Bourdon. Notele de varf sunt bergamot, grapefruit, coacaze negre, pepene, lavanda si frunze de smochin; notele de mijloc sunt muscata, violeta, magnolie si lamaie de Amalfi; Notele de baza sunt lemn de santal, ceai, trifoi, ambra si migdale.

bergamot grapefruit coacaze negre pepene lavanda frunze de smochin

muscata violeta magnolie lamaie de Amalfi

lemn de santal ceai trifoi ambra migdale

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Good Life by Davidoff.

Good Life Recenziile parfumurilor

Good Life by Davidoff 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Davidoff Good Life fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Davidoff Good Life, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Good Life dupa Davidoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Good Life de Davidoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Versace Black Jeans Yves Saint Laurent L'Homme Gianfranco Ferre Ferre for Men Montale Black Aoud Elizabeth Arden Mediterranean Christian Dior Dior Homme Cologne Fresh Cannabis Santal Frederic Malle Dans Tes Bras Diesel Diesel Green Feminine Special Edition Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Swiss Arabian Alia