Designeri » D E » Lemnos Aromatic « Grupuri

Silver Shadow Altitude Davidoff de barbati

Silver Shadow Altitude Davidoff de barbati

Silver Shadow Altitude Davidoff de barbati Videouri
Silver Shadow Altitude Davidoff de barbati Imagini Silver Shadow Altitude Davidoff de barbati Imagini Silver Shadow Altitude Davidoff de barbati Imagini

Silver Shadow Altitude de Davidoff este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Silver Shadow Altitude a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Jean Jacques. Notele de varf sunt boabe de ienupar, si grapefruit; notele de mijloc sunt chimion, cedru, cardamom si telina; Notele de baza sunt mosc, cashmeran si tamaie.

boabe de ienupar grapefruit

chimion cedru cardamom telina

mosc cashmeran tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Silver Shadow Altitude by Davidoff.

Silver Shadow Altitude Recenziile parfumurilor

sNaKey
sNaKey

Un blind-buy de care sunt mulțumit.

Parfumul începe ca un fresh (juice) puternic de grapefruit la care se adaugă piper din abundență. Piperul dispare pe măsură ce lemnul intervine armonios cu grapefruit-ul, la final simțindu-se foarte frumos lemnul.
Se simte foarte subtil țelina și cardamon-ul.

Ca și longevitate, pe pielea mea, în acest anotimp rece persistă aprox 8 ore, însă în mediu cald (apartament) rezistă până la 12 ore.

Recomand la ce preț are.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Davidoff Silver Shadow Altitude fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Davidoff Silver Shadow Altitude, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Silver Shadow Altitude dupa Davidoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Silver Shadow Altitude de Davidoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Annick Goutal Mandragore Oriflame Signature Ferrari Ferrari Light Essence Calvin Klein CK IN2U POP for Him Jaguar Jaguar Fresh Man Geo. F. Trumper Lavender Water Donna Karan DKNY Love from New York for Men Ted Baker Skinwear Roxana Illuminated Perfume Sierra Cuba Paris Cuba Gold Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis