Designeri » D E » Oriental Lemnos « Grupuri

Zino Davidoff Davidoff de barbati

Zino Davidoff Davidoff de barbati

Zino Davidoff Davidoff de barbati Videouri
Zino Davidoff Davidoff de barbati Imagini Zino Davidoff Davidoff de barbati Imagini Zino Davidoff Davidoff de barbati Imagini Zino Davidoff Davidoff de barbati Imagini Zino Davidoff Davidoff de barbati Imagini

Zino Davidoff de Davidoff este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Zino Davidoff a fost lansat in 1986. Notele de varf sunt lavanda, salvie, bergamot si lemn de trandafir brazilian; notele de mijloc sunt iasomie, lacramioare, trandafir si muscata; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli, vanilie si cedru.

lavanda salvie bergamot lemn de trandafir brazilian

iasomie lacramioare trandafir muscata

lemn de santal paciuli vanilie cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Zino Davidoff by Davidoff.

Agent Provocateur
Oudh Al Mubakhhar

Zino Davidoff Recenziile parfumurilor

Rodin
Rodin

Aseara ma aflam intr-un restaurant cu niste prieteni de prin alte localitati :)
Am observat ca femeia de la masa alturata imi tot arunca ocheade, desi era cu sotul. Timid fiind din fire (incerc sa ma tratez), nu am dat curs acestui joc.
La un moment dat m-am indreptat spre toaleta, dar dupa nici 2 minute a aparut si femeia cu pricina. M-a luat de mana si m-a intrebat ce parfum port. A marturisit ca nu mai mirosise un parfum asa de bun, in viata ei. Evident, amandoi am întârziat vreo 20 de minute la masa.
In consecință, asta e noul panty dropper.

P.S.: Prietenii stiu de ce! ☺

zozo
zozo

E chiar masculin pur-sange,misterios si intunecat...Cand il miros,imi vine in minte o scena demna de un thriller cum ca afara e bezna,e furtuna,tuna si fulgera si dintr-odata usa se deschide iar in fata ei un tip ciudat,infricosator chiar,intr-o pelerina neagra si palarie cu boruri mari de pe care curge apa siroaie...Asa il pecep,asa il descriu...brrr...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Davidoff Zino Davidoff fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Davidoff Zino Davidoff, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Zino Davidoff dupa Davidoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Zino Davidoff de Davidoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Hermes Terre d'Hermes Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Thierry Mugler A*Men Christian Dior Fahrenheit Christian Dior Dior Homme Intense Dolce&Gabbana D&G Versace Versace Man Eau Fraiche Dolce&Gabbana The One for Men Lalique Encre Noire Tom Ford Tobacco Vanille Hugo Boss Hugo Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Calvin Klein Obsession for Men Amouage Interlude Man Chanel Egoiste Juliette Has A Gun Midnight Oud Nasomatto Black Afgano ScentStory 24 Gold Giorgio Armani Armani Code Lancome O de Lancome