Designeri » D E » « Grupuri

Baby Powder Demeter Fragrance unisex

Baby Powder Demeter Fragrance unisex

Baby Powder Demeter Fragrance unisex Imagini

Baby Powder de Demeter Fragrance este un parfum unisex. Parfumul prezinta note florale, mosc si note pudrate.

note florale mosc note pudrate

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Baby Powder by Demeter Fragrance.

Baby Powder Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Demeter Fragrance Baby Powder fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Demeter Fragrance Baby Powder, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Baby Powder dupa Demeter Fragrance. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Baby Powder de Demeter Fragrance reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Serge Lutens Ambre Sultan Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia Zara Ambar Krizia Teatro Alla Scala Liz Claiborne Sunrise Replay Replay Intense for Her Cristiano Fissore Cashmere for Men Bruno Banani Time To Play Women Coty La Rose Jacqueminot Masaki Matsushima Masaki Art Demeter Fragrance Jolly Rancher Smooth Watermelon Yves Rocher Kiwi