Designeri » D E » Floral Verde « Grupuri

Daisy Demeter Fragrance de dama

Daisy Demeter Fragrance de dama

ierbos
Daisy Demeter Fragrance de dama Imagini

Daisy de Demeter Fragrance este un parfum Floral Verde de dama. Daisy a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta margareta si note verzi.

margareta note verzi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Daisy by Demeter Fragrance.

Daisy Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Demeter Fragrance Daisy fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Demeter Fragrance Daisy, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Daisy dupa Demeter Fragrance. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Daisy de Demeter Fragrance reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
CB I Hate Perfume I am a Dandelion Police Wings Femme Liz Claiborne Realities Original Caron Miss Rocaille Monyette Paris Coquette Tropique Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash A Perfume Organic Green Jo Malone Honeysuckle & Jasmine Gosh On Stage Schiaparelli Shocking You Dorin Roses des Vents Est Bath House Serenite