Designeri » D E » « Grupuri

Flowering Tonka Demeter Fragrance unisex

Flowering Tonka Demeter Fragrance unisex

Flowering Tonka de Demeter Fragrance este un parfum unisex. Parfumul prezinta boabe de tonka si note florale.

boabe de tonka note florale

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Flowering Tonka by Demeter Fragrance.

Flowering Tonka Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Demeter Fragrance Flowering Tonka fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Demeter Fragrance Flowering Tonka, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Flowering Tonka dupa Demeter Fragrance. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Flowering Tonka de Demeter Fragrance reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Reminiscence Mi Fa Profumum Roma Santalum Parfumerie Generale PG07 Cologne Grand Siecle Shakira Amuleto Six Scents Six Scents 5 Jeremy Scott: Illicit Sex Giorgio Armani Idole d`Armani Agustin Davila Hub Demeter Fragrance La Vida Latina Sweet Cilantro Pacifica Brazilian Mango Grapefruit Profumum Roma Ambra Aurea Profumum Roma Oxiana Rubino Cosmetics Room 726 Black