Designeri » D E » Floral « Grupuri

Funeral Home Demeter Fragrance unisex

Funeral Home Demeter Fragrance unisex

Avut: 1

ierbos

Funeral Home de Demeter Fragrance este un parfum Floral unisex. Parfumul prezinta crin, garoafa, gladiole, crizantema, iarba, lemn de mahon si note orientale.

crin garoafa gladiole crizantema iarba lemn de mahon note orientale

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Funeral Home by Demeter Fragrance.

Funeral Home Recenziile parfumurilor

Este un floral foarte rece, in caresimt pregnant crinul, invaluit in niste note rancede, care intr-adevar imi dau fiori. Parfumul evoca foarte bine atmosfera si mirosul unei case funerare, iar cei care l-au recenzat pe fragrantica.com nu au exagerat deloc cand au spus ca "miroase a mort". Est insa un parfum bine facut, cu ingrediente de buna calitate, dar destul de aspru, fara dulceata, aproape unisex. In mod incredibil imi place acest parfum, chiar ma gandesc sa il achizitionez. Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 8,5/10

Funeral Home by Demeter Fragrance 2.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Demeter Fragrance Funeral Home fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Demeter Fragrance Funeral Home, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Funeral Home dupa Demeter Fragrance. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Funeral Home de Demeter Fragrance reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Prince 3121 Prada No2 Oeillet Ormonde Jayne Sampaquita Fragonard Rose de Mai Parfums Berdoues Violette Cherie Pacifica Tahitian Gardenia Memoire Liquide Fleur Liquide Tallulah Jane Leotie Caswell Massey Casma Salvatore Ferragamo Attimo Blue Q Miso Pretty