Designeri » D E » Floral « Grupuri

Jasmine Demeter Fragrance de dama

Jasmine Demeter Fragrance de dama

Jasmine de Demeter Fragrance este un parfum Floral de dama. Jasmine a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta iasomie.

iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jasmine by Demeter Fragrance.

Jasmine Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Demeter Fragrance Jasmine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Demeter Fragrance Jasmine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jasmine dupa Demeter Fragrance. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jasmine de Demeter Fragrance reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Versace Versace Avon Rare Pearls Giorgio Beverly Hills Giorgio Jo Malone Orange Blossom Jean Patou 1000 Yves Rocher Fleur de Noel Xerjoff Ibitira Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Chloe Eau de Fleurs Neroli Ayala Moriel White Potion Tallulah Jane Leotie Henri Bendel Rose Petals