Designeri » D E » Floral Verde « Grupuri

Pruning Shears Demeter Fragrance unisex

Pruning Shears Demeter Fragrance unisex

metalic

Pruning Shears de Demeter Fragrance este un parfum Floral Verde unisex. Pruning Shears a fost lansat in 1998. Creatorul acestui parfum este Francis Kurkdjian. Parfumul prezinta trandafir, iarba si note metalice.

trandafir iarba note metalice

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pruning Shears by Demeter Fragrance.

Pruning Shears Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Demeter Fragrance Pruning Shears fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Demeter Fragrance Pruning Shears, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pruning Shears dupa Demeter Fragrance. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pruning Shears de Demeter Fragrance reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Christian Lacroix Bazar Al-Rehab Nebras CB I Hate Perfume I am a Dandelion Serge Lutens Un Lys Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Revlon Charlie White Shiseido Relaxing Fragrance Miya Shinma Feuillage vert Lili Bermuda Coral Parfums 06130 Lierre Rose Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys LR Ralf Moeller