Designeri » D E » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Strawberry Ice Cream Demeter Fragrance de dama

Strawberry Ice Cream Demeter Fragrance de dama

lactonic

Strawberry Ice Cream de Demeter Fragrance este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Strawberry Ice Cream a fost lansat in anii 2000's. Notele de baza sunt capsuni, crema custard si frisca.

capsuni crema custard frisca

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Strawberry Ice Cream by Demeter Fragrance.

Strawberry Ice Cream Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Demeter Fragrance Strawberry Ice Cream fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Demeter Fragrance Strawberry Ice Cream, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Strawberry Ice Cream dupa Demeter Fragrance. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Strawberry Ice Cream de Demeter Fragrance reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Revlon Pink Happiness Delicate Moments Alain Delon Samourai Woman Love Gold Esme Rene Beautiful U Avril Lavigne Forbidden Rose Faberlic O Feerique Sensuelle Smell Bent Prairie Nymph Costamor Dulcess Aquolina Pink Sugar