Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Je T'aime Des Filles a la Vanille de dama

Je T'aime Des Filles a la Vanille de dama

fin condimentat

Je T'aime de Des Filles a la Vanille este un parfum Floral Fructat de dama. Je T'aime a fost lansat in anii 2000's. Parfumul prezinta note florale, coacaze negre si zmeura.

note florale coacaze negre zmeura

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Je T'aime by Des Filles a la Vanille.

Je T'aime Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Des Filles a la Vanille Je T'aime fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Des Filles a la Vanille Je T'aime, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Je T'aime dupa Des Filles a la Vanille. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Je T'aime de Des Filles a la Vanille reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bruno Banani Pure Woman Ralph Lauren Ralph Cool Love Passport First Love Kenzo 7:15 AM in Bali Benetton Energy Woman Eau Jeune Rose Nerolita CnR Create Virgo Marc Jacobs Pomegranate Splash Krizia Fiori di Krizia Victoria`s Secret Sweet Temptation Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2 Acqua di Stresa Profumo di Stresa