Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Il am: 4 Avut: 6 Semnatura mea: 1

fin condimentat
acrisor
Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel de dama Videouri
Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel de dama Imagini Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel de dama Imagini Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel de dama Imagini Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel de dama Imagini

Diesel Fuel for Life Unlimited de Diesel este un parfum Floral Fructat de dama. Diesel Fuel for Life Unlimited a fost lansat in 2008. Diesel Fuel for Life Unlimited a fost creat de Harry Fremont, Jacques Cavallier si Olivier Cresp. Notele de varf sunt lamaie, mandarina, guava si piersica; notele de mijloc sunt lemn dulce, aloe, iasomie, crin si tuberoza; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si cedru.

lamaie mandarina guava piersica

lemn dulce aloe iasomie crin tuberoza

mosc lemn de santal cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Diesel Fuel for Life Unlimited by Diesel.

Diesel Fuel for Life Unlimited Recenziile parfumurilor

dalia
dalia

Senzatia certa este ca am cumparat un parfum barbatesc.
Sticla arata decorativ pe noptiera...ce sa zic...de parca ar conta :)
Cumparasem in urma cu 3 ani de la Diesel varianta barbateasca de vara( albastru), pentru fostul iubit,si a ramas in memoria mea ca o esenta de o rara prospetime si eleganta masculina.
Dar acesta...ce deziluzie !
Cu exceptia unei tuse de lamaie care dispare repede ,nu se simte dupa 15 minute pe piele decat un miros de sapun ieftin, sapun de casa-efectiv.
50 de euro ?
Vai de capul meu..

maeda
maeda

Am incercat parfumul pe tester, mi-a placut si l-am cumparat, folosindu-l o perioada destul de lunga , respectiv pana am ramas cu jumatate de sticla. Intr-o dimineata, l-am gasit foarte deranjant, probabil din cauza anasonului, si nu l-am mai folosit de atunci...cam de 6 luni. L-am incercat din nou acum cateva zile, dar tot nu imi place. Nu inteleg schimbarea asta.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Diesel Fuel for Life Unlimited dupa Diesel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Diesel Fuel for Life Unlimited de Diesel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Joop! All About Eve Gianfranco Ferre In The Mood For Love Christian Dior Miss Dior (new) Christian Dior Dior Addict Givenchy Ange ou Demon Chanel Chance Eau Tendre Carolina Herrera CH Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche Cerruti 1881 Burberry Body Hermes Jour d'Hermes Giorgio Armani Sensi Burberry London Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Guerlain Insolence Eau de Parfum Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Giorgio Armani Si Giorgio Armani Armani Code for Women Lalique Lalique Le Parfum Christian Dior J`adore