Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Diesel Zero Plus Feminine Diesel de dama

Diesel Zero Plus Feminine Diesel de dama

cacao

Diesel Zero Plus Feminine de Diesel este un parfum Floral Fructat de dama. Diesel Zero Plus Feminine a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Arturetto Landi. Notele de varf sunt nucsoara, prune, scortisoara, cassia, ananas, piper, mar rosu si portocala amaruie; notele de mijloc sunt magnolie, stanjenel, orhidee, iasomie, lacramioare si trandafir marocan; Notele de baza sunt ambra, lemn de santal, vanilie, cedru, mosc alb si cacao.

nucsoara prune scortisoara cassia ananas piper mar rosu portocala amaruie

magnolie stanjenel orhidee iasomie lacramioare trandafir marocan

ambra lemn de santal vanilie cedru mosc alb cacao

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Diesel Zero Plus Feminine by Diesel.

Diesel Zero Plus Feminine Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Mi se pare destul de complex. Incepe atat de verde incat am crezut ca e un fresh puternic dar se indulceste repede cu arome de vanilie si scortisoara, pastrand totusi aroma de mar.Il simt gurmand, un dulce acrisor in care se combina in mod placut si portocala, cacao, moscul, piperul, cate un pic din fiecare.

Diesel Zero Plus Feminine by Diesel 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Diesel Diesel Zero Plus Feminine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Diesel Diesel Zero Plus Feminine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Diesel Zero Plus Feminine dupa Diesel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Diesel Zero Plus Feminine de Diesel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow after Dark Cafe Parfums Cafe South Beach Adidas Tropical Passion Jean Patou Eau de Patou Geoffrey Beene Chance Avon Chic in Black Franck Olivier Passion Ayala Moriel Magnolia Petal O Boticario Ma Cherie Jeans Corine de Farme Witch Hay Lin Estée Lauder Pleasures Bloom LR Agent XX