Designeri » D E » Chypre Floral « Grupuri

Fuel For Life Femme Diesel de dama

Fuel For Life Femme Diesel de dama

fin condimentat
Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini Fuel For Life Femme Diesel de dama Imagini

Fuel For Life Femme de Diesel este un parfum Chypre Floral de dama. Fuel For Life Femme a fost lansat in 2007. Fuel For Life Femme a fost creat de Annick Menardo, Thierry Wasser si Jacques Cavallier. Notele de varf sunt mandarina si piper roz; notele de mijloc sunt nucsoara si iasomie; Notele de baza sunt paciuli si vetiver.

mandarina piper roz

nucsoara iasomie

paciuli vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fuel For Life Femme by Diesel.

Fuel For Life Femme Recenziile parfumurilor

misha
misha

A fost dragoste la primul Puff!
Este superb!Singurul parfum care il pot purta atunci cand ma doare capul, sau cand sunt foarte obosita,mixul de paciuli si mandarina este efervescent, un pic masculin.Merge purtat oricand, nefiind foarte extravagant.Longevitate si siaj foarte bune. Are un final dulce-amarui

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Incepe cu o mandarina piperata, ramane cu un vetiver, paciuli si poate iasomie.E cald, inofensiv si potrivit pentru primavara-toamna. Pentru vreme torida mi se pare prea dulce, pentru iarna s-ar putea ca mandarina si vetiverul sa-l faca aspru si rece.

Un parfum banal, comun, fara nimic special, unde gasim o iasomie sintetica, un strop de piper si o baza de paciuli. Nu este pe placul meu... Nota mea: 2/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Diesel Fuel For Life Femme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Diesel Fuel For Life Femme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fuel For Life Femme dupa Diesel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fuel For Life Femme de Diesel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Vivienne Westwood Boudoir Lolita Lempicka The Heart-Catcher Bijan Bijan Wicked Emilio Pucci Vivara Silver Edition Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Novaya Zarya Krasnaya Moskva Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Caron Lady Caron M∙A∙C Dejarose Atkinsons Euforia Daisy Fuentes Dianoche Day Yardley Chique