Designeri » D E » Aromatic Fougere « Grupuri

Fuel for Life Homme Diesel de barbati

Fuel for Life Homme Diesel de barbati

fin condimentat
Fuel for Life Homme Diesel de barbati Videouri
Fuel for Life Homme Diesel de barbati Imagini Fuel for Life Homme Diesel de barbati Imagini Fuel for Life Homme Diesel de barbati Imagini Fuel for Life Homme Diesel de barbati Imagini Fuel for Life Homme Diesel de barbati Imagini Fuel for Life Homme Diesel de barbati Imagini Fuel for Life Homme Diesel de barbati Imagini Fuel for Life Homme Diesel de barbati Imagini

Fuel for Life Homme de Diesel este un parfum Aromatic Fougere de barbati. Fuel for Life Homme a fost lansat in 2007. Fuel for Life Homme a fost creat de Annick Menardo si Jacques Cavallier. Notele de varf sunt grapefruit si anason; notele de mijloc sunt lavanda si zmeura; Notele de baza sunt note lemnoase si heliotrop.

grapefruit anason

lavanda zmeura

note lemnoase heliotrop

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fuel for Life Homme by Diesel.

Fuel for Life Homme Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

un parfum bun,de o dulceata densa si masculina.
initial nu mi-a placut dar cu trecerea timpului a inceput sa imi placa!foarte persistent

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Diesel Fuel for Life Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Diesel Fuel for Life Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fuel for Life Homme dupa Diesel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fuel for Life Homme de Diesel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Christian Dior Miss Dior Cherie Calvin Klein CK One Yves Saint Laurent L'Homme Aramis Aramis Hugo Boss Boss in Motion Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Tom Ford Tuscan Leather Hermes Terre d`Hermes Parfum Giorgio Armani Armani Code Paco Rabanne Black XS for Her Giorgio Armani Acqua di Gio Lalique Encre Noire Christian Dior Fahrenheit Tom Ford Tobacco Vanille Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Moschino Uomo? Carolina Herrera 212 VIP Men Givenchy Hot Couture