Designeri » D E » Oriental Floral « Grupuri

Loverdose Tattoo Diesel de dama

Avut: 2 Vreau: 1

lactonic
Loverdose Tattoo Diesel de dama Imagini Loverdose Tattoo Diesel de dama Imagini

Loverdose Tattoo de Diesel este un parfum Oriental Floral de dama. Loverdose Tattoo a fost lansat in 2013. Loverdose Tattoo a fost creat de Anne Flipo si Pascal Gaurin. Notele de varf sunt bergamot, mandarina si coacaze; notele de mijloc sunt trandafir, floare de portocal si iasomie Sambac; Notele de baza sunt boabe de tonka, orez, vanilie si lapte.

bergamot mandarina coacaze

trandafir floare de portocal iasomie Sambac

boabe de tonka orez vanilie lapte

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Loverdose Tattoo by Diesel.

Black Opium

Loverdose Tattoo Recenziile parfumurilor

olgastefan
olgastefan

wow, slow down there, miss, i'm not going anywhere. parfumul ăsta-mi evocă imaginea absolut dizgraţioasă a iubitei sufocante, care vrea, atitudinal, expresiv, gestual, să arate lumii că bărbatul de lângă ea e al ei. te ia în posesie într-un fel care nu-ţi dă răgazul să analizezi notele, să vezi dacă-ţi place, dacă ţi se potriveşte. atrăgător la început, cred că devine, prin purtare, o corvoadă. e un dulce-masculin, de toamnă-iarnă, dar ingredientele sunt sufocant de prezente simultan, iar asta mă îndepărtează...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Diesel Loverdose Tattoo fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Diesel Loverdose Tattoo, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Loverdose Tattoo dupa Diesel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Loverdose Tattoo de Diesel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Yves Rocher Iris Noir Donna Karan Donna Karan Gold Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense M. Micallef Note Ambree Slava Zaitsev Nikita Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Tosca Tosca M. Micallef Night Aoud Gres Cabotine Moon Flower Lancome Tresor Diamant Noir Bath House Indian Ginger and Orchid Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie