Designeri » D E » Oriental Floral « Grupuri

Plus Plus Feminine Diesel de dama

lactonic
acorduri de cocos
Plus Plus Feminine Diesel de dama Imagini

Plus Plus Feminine de Diesel este un parfum Oriental Floral de dama. Plus Plus Feminine a fost lansat in 1997. Creatorul acestui parfum este Arturetto Landi. Notele de varf sunt portocala amaruie, lacramioare, coacaze, ananas si note fructate; notele de mijloc sunt iasomie, nuca de cocos, magnolie, orhidee, crin, cirese, capsuni, mar rosu si lapte; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal, cedru de Virginia, ambra, nucsoara, vanilie si radacina de stanjenel.

portocala amaruie lacramioare coacaze ananas note fructate

iasomie nuca de cocos magnolie orhidee crin cirese capsuni mar rosu lapte

mosc lemn de santal cedru de Virginia ambra nucsoara vanilie radacina de stanjenel

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Plus Plus Feminine by Diesel.

Plus Plus Feminine Recenziile parfumurilor

Din fericire pentru mine, fiindca nu suport mirosul de cocos, nu simt nicio nota de genul asta. Doar magnolie si mosc. Parfumul mi se pare cremos, dar fara nicio proiectie, iar longevitatea e extrem de redusa. E tineresc si mai mult il foloseste fiica-mea.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Diesel Plus Plus Feminine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Diesel Plus Plus Feminine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Plus Plus Feminine dupa Diesel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Plus Plus Feminine de Diesel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Juliette Has A Gun Citizen Queen Lalique Encre Noire Pour Elle Trussardi My Name Burberry Body Christian Dior Dior Addict Elie Saab Le Parfum Lalique Lalique Le Parfum Juliette Has A Gun Lady Vengeance Salvatore Ferragamo Incanto Giorgio Armani Sensi Estée Lauder Youth-Dew Yves Saint Laurent Belle d`Opium Slava Zaitsev Maroussia Dolce&Gabbana The One Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Lancome Miracle Forever Chopard Cascade Ajmal Wisal