Designeri » D E » Oriental Lemnos « Grupuri

Zero Plus Masculine Diesel de barbati

Zero Plus Masculine Diesel de barbati

scortisoara

Zero Plus Masculine de Diesel este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Zero Plus Masculine a fost lansat in 2003. Notele de varf sunt portocala, nucsoara, anason, bergamot si cardamom; notele de mijloc sunt scortisoara, violeta, iasomie, lacramioare si trandafir; Notele de baza sunt ambra, paciuli, mosc, vanilie si heliotrop.

portocala nucsoara anason bergamot cardamom

scortisoara violeta iasomie lacramioare trandafir

ambra paciuli mosc vanilie heliotrop

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Zero Plus Masculine by Diesel.

Zero Plus Masculine Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

Un miros puternic de scortisoara si delicat de vanilie si nucsoara pe un ,,postament" de note citrice. Cred ca multora nu le va placea dar combinatia este interesanta din punctul meu de vedere. Si totusi mirosul este delicat merge bine in anotimpul rece, cred insa ca vara ar fi greu de suportat. Pretul mic nu cred ca este un impediment in al incerca. Daca nu-ti place il faci cadou pentru ca are un ambalaj foarte interesant (o cupola de plastic) si nu-si da nimeni seama ca l-ai desigilat :)

cocoady
cocoady

Miros foarte puternic de scortisoara (85% scortisoara si restul vanilie, nucsoara etc). Il recomand doar la cei ce iubesc mirosul de scortisoara!

iulix_73
iulix_73

Oribil ( pentru mine ) vanilie si scortisoara , daca acesta combinatie poate fi barbateasca ....

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Diesel Zero Plus Masculine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Diesel Zero Plus Masculine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Zero Plus Masculine dupa Diesel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Zero Plus Masculine de Diesel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Chanel Bois des Iles Alfred Dunhill Dunhill L`Occitane en Provence Ambre Givenchy Pi Leather Jacket Parfumerie Generale PG10 Aomassai Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Sonoma Scent Studio Fireside Le Labo Oud 27 Prada Prada Intense Yves Rocher Nature Millenaire Estée Lauder Sensuous Noir Platinum J Mix 11