Designeri » D E » Floral « Grupuri

Nezhny Pion Dilis Parfum de dama

Nezhny Pion Dilis Parfum de dama

Nezhny Pion Dilis Parfum de dama Imagini

Nezhny Pion de Dilis Parfum este un parfum Floral de dama. Nezhny Pion a fost lansat in 2002. Parfumul prezinta bujor.

bujor

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nezhny Pion by Dilis Parfum.

Nezhny Pion Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Dilis Parfum Nezhny Pion fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Dilis Parfum Nezhny Pion, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nezhny Pion dupa Dilis Parfum. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nezhny Pion de Dilis Parfum reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Anna Sui Sui Love Alfred Sung Mei Tom Tailor Speedlife Woman Victorio & Lucchino Bambina Michael Kors Very Michael Kors L`Erbolario Carnation Fragonard Bleu Riviera M. Asam Rose Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or April Aromatics Rose L'Orange John Galliano John Galliano Eau de Toilette M. Micallef Gardenia