Designeri » D E » Floral Verde « Grupuri

Eau de Lierre Diptyque de dama

ozonic
Eau de Lierre Diptyque de dama Imagini Eau de Lierre Diptyque de dama Imagini

Eau de Lierre de Diptyque este un parfum Floral Verde de dama. Eau de Lierre a fost lansat in 2006. Parfumul prezinta ciclama, , mosc, iedera, note lemnoase, lemn de trandafir brazilian, muscata si Ambergris.

ciclama mosc iedera note lemnoase lemn de trandafir brazilian muscata Ambergris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Lierre by Diptyque.

Eau de Lierre Recenziile parfumurilor

Este un parfum extrem de verde, chiar amarui, unde simti efectiv mirosul de iarba cruda, taiata, fara pic de dulceata, dar cu note usor woody. Nu are siaj, insa spre surprinderea mea dureaza destul de mult pe piele. Nu imi pare a fi un parfum purtabil, deci nu l-as cumpara, insa cui place genul, e potrivit pentru verile caniculare, putand fi intr-adevar purtat atat de femei cat si de barbati. Nota mea: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Diptyque Eau de Lierre fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Diptyque Eau de Lierre, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Lierre dupa Diptyque. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Lierre de Diptyque reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia Al-Rehab Nebras Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Givenchy Extravagance d'Amarige Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Woods of Windsor Lily of the Valley Zara Flor de Azahar Floris Seringa Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Vicky Tiel Originale A Perfume Organic Green Michael Storer Genvieve