Designeri » D E » Floral « Grupuri

Geranium odorata Diptyque unisex

Vreau: 1

ierbos
Geranium odorata Diptyque unisex Imagini

Geranium odorata de Diptyque este un parfum Floral unisex. Acesta este un parfum nou Geranium odorata a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta bergamot, muscata, piper roz, boabe de tonka, vetiver si cedru.

bergamot muscata piper roz boabe de tonka vetiver cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Geranium odorata by Diptyque.

Geranium odorata Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Diptyque Geranium odorata fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Diptyque Geranium odorata, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Geranium odorata dupa Diptyque. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Geranium odorata de Diptyque reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy My Couture Nina Ricci Love in Paris Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Alfred Sung Mei David & Victoria Beckham Intimately Beckham Shiseido Energizing Fragrance Montale Jasmine Full Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Lili Bermuda Pink Blue Q Dirty Girl Romane Ever Radiant