Designeri » D E » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Dita Von Teese Dita Von Teese de dama

Dita Von Teese Dita Von Teese de dama

Dita Von Teese Dita Von Teese de dama Imagini Dita Von Teese Dita Von Teese de dama Imagini Dita Von Teese Dita Von Teese de dama Imagini Dita Von Teese Dita Von Teese de dama Imagini Dita Von Teese Dita Von Teese de dama Imagini

Dita Von Teese de Dita Von Teese este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Dita Von Teese a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Nathalie Lorson. Notele de varf sunt bergamot, bujor si piper; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir si floarea tiare; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal, paciuli, lemn de guaiac si tamaie.

bergamot bujor piper

iasomie trandafir floarea tiare

mosc lemn de santal paciuli lemn de guaiac tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dita Von Teese by Dita Von Teese.

Dita Von Teese Recenziile parfumurilor

roxana05
roxana05

E un parfum pe care l-am primit, dar nu am reusit sa-l port niciodata, nu mi se potriveste. Va recomand sa-l incercati pe piele inainte de a-l achizitiona, sau daca v-ati gandit sa-l faceti cadou, ori va asigurati ca persoana careia doriti sa-l daruiti il apreciaza, ori va reorientati.

Mirunacatowl
Mirunacatowl

E mai mult un comentariu decat o recenzie:
Singura sansa ca eu sa port vreodata acest parfum este sa-l stratific cu Nikos Nikos, care, insa, e discontinuat si, parca, imi pare rau sa-i dau asa o nevasta vulgara, culeasa de pe drum su cativa euro...
Sper ca mesajul a ajuns si din alte parti pana la Dita (fa ce stii tu mai bine, lasa aventurile in arta parfumeriei) si sper sa i se transmita ca i- am dat 16 Euro ca premiu de consolare pentru atatea critici negative si pentru un flaconas de gust discutabil, dar cu care prietenul meu a facut atatea glume, ca a meritat banii!

leila_mic
leila_mic

Am ajuns si eu azi la DM si l-am testat - sa vad daca macar cumva aduce cu imaginea de diva a Ditei ... no way! nu sunt specialista in parfumuri, chiar deloc - insa nu mi-a placut deloc acest parfum!

Pur si simplu nu mi-a inspirat nimic ... nu mi-au placut notele de inceput, nimic ... Pacat!

Sticla insa este interesanta, aduce a imagine de diva a anilor '30 ... too pitty, ca nu-i umpluta cu ceva pacatos de bun

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Dita Von Teese Dita Von Teese fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Dita Von Teese Dita Von Teese, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dita Von Teese dupa Dita Von Teese. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dita Von Teese de Dita Von Teese reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Vivienne Westwood Boudoir Christian Dior Dune Lancome La Vie Est Belle Jimmy Choo Jimmy Choo Chanel Coco Eau de Parfum Sabon Zohar (Musk) Dita Von Teese Erotique Tom Ford Black Orchid Chanel Chance Eau Vive Michael Kors Michael Oriflame Paradise Estée Lauder Sensuous Nude Estée Lauder Modern Muse Chloe Love Estée Lauder Youth-Dew Limited Edition Illamasqua Freak Woods of Windsor Lavender Sabon Oneg (Patchouli Vanilla) Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau