Designeri » D E » Lemnos Aromatic « Grupuri

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso Dolce&Gabbana de barbati

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana de barbati

Il am: 1 Semnatura mea: 1

ierbos
Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana de barbati Imagini Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana de barbati Imagini Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana de barbati Imagini Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana de barbati Imagini Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana de barbati Imagini

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso de Dolce&Gabbana este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Acesta este un parfum nou Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt note de apa, busuioc, lavanda, muscata si galbenele; notele de mijloc sunt tutun, fan, acorduri lemnoase de Moepel, tărâțe si salvie; Notele de baza sunt labdanum, lemn de santal, chiparos, mosc si ambra.

note de apa busuioc lavanda muscata galbenele

tutun fan acorduri lemnoase de Moepel  tărâțe salvie

labdanum lemn de santal chiparos mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso by Dolce&Gabbana.

Dolce&Gabbana Pour Homme

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

De obicei dau dislike unor review-uri ca cel precedent. Dar omul chiar are dreptate! Mentosane cu lavandă și busuioc. Și cred că niște apă de ploaie!
Iertat să îmi fie dar este o parodie de parfum! Intenso? Probabil diluat de Hexi Pharma.
Păcat ca este făcut de un brand celebru. 1/10

TDI
TDI

Mentosane !!! Totally dislike.
Sau in alta ordine de idei, busuioc si lavanda, cu notele de apa destul de discrete.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso , completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso dupa Dolce&Gabbana. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso de Dolce&Gabbana reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Mexx Mexx Pure Life Man Byblos Blu Man Energy Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him Kenneth Cole Reaction Thermal Gant Gant Adventure Jennifer Lopez Deseo for Men Acqua di Portofino Acqua di Portofino Diptyque Philosykos S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Cuba Paris Cuba Gold