Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana de dama

Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana de dama

tropical
Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana de dama Imagini Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana de dama Imagini

Light Blue Dreaming in Portofino de Dolce&Gabbana este un parfum Floral Fructat de dama. Light Blue Dreaming in Portofino a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt ambretta (nalba de mosc) si lici; notele de mijloc sunt osmanthus si stanjenel; Notele de baza sunt mosc, paciuli si ambra.

ambretta (nalba de mosc) lici

osmanthus stanjenel

mosc paciuli ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Light Blue Dreaming in Portofino by Dolce&Gabbana.

Light Blue Dreaming in Portofino Recenziile parfumurilor

ralucucky
ralucucky

Pe mine acest parfum nu m-a impresionat cu absolut nimic. L-am uitat in aceeasi zi in care l-am testat. Nu il recomand, nu mi se pare ca isi merita banii, nu e un parfum deosebit, miroase la fel ca multe altele. Daca vrei sa te pierzi in multime insa si sa nu iesi in evidenta, e alegerea perfecta.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Light Blue Dreaming in Portofino dupa Dolce&Gabbana. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Light Blue Dreaming in Portofino de Dolce&Gabbana reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Calvin Klein CK One Gucci Gucci Eau de Parfum II Cartier Delices Burberry Burberry Brit Christian Dior J`adore Hermes Un Jardin Apres la Mousson Versace Versace Nina Ricci L'Air du Temps Nina Ricci Love in Paris Bvlgari Bvlgari Pour Femme Givenchy Very Irresistible Giorgio Armani Armani Code for Women Elizabeth Arden 5th Avenue Style Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee D`Orsay Tilleul Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Hermes Eau Claire des Merveilles Gucci Gucci Guilty Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Parfum d`Empire Cuir Ottoman