Designeri » D E » Floral « Grupuri

Rose The One Dolce&Gabbana de dama

Rose The One Dolce&Gabbana de dama

Rose The One Dolce&Gabbana de dama Videouri
Rose The One Dolce&Gabbana de dama Imagini Rose The One Dolce&Gabbana de dama Imagini Rose The One Dolce&Gabbana de dama Imagini Rose The One Dolce&Gabbana de dama Imagini

Rose The One de Dolce&Gabbana este un parfum Floral de dama. Rose The One a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta coacaze negre, grapefruit, mandarina, lacramioare, trandafir, lici, bujor, crin, ambretta (nalba de mosc), lemn de santal, mosc si vanilie.

coacaze negre grapefruit mandarina lacramioare trandafir lici bujor crin ambretta (nalba de mosc) lemn de santal mosc vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rose The One by Dolce&Gabbana.

Rose The One Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

A fost ani de zile preferatul meu. E minunat.

Este un parfum cu un miros de trandafir, insa un trandafir dulceag, chiar usor imbacsit! Are si acest parfum un iz din clasicul The one, probabil de la mirosul de lici, care aici ofera parfumului si un usor iz acrisor, dar il si banalizeaza, il face asemanator cu multe alte parfumuri iesite acum pe piata. Siaj nu are, persistenta este moderata,... nu imi place. Nota mea. 4/10

adamescuandra
adamescuandra

Un parfum elegant, bine facut. Nu ma dau in vant dupa mirosul de trandafiri dar acest parfum are ceva special.Sticluta este foarte eleganta imi place

eveline marie
eveline marie

Exact asa il percep si eu...trandafir proaspat cules (parca simt si verdele frunzelor) nu esenta de trandafir bulgaresc (cum imi miroase mie Armani-Diamonds de exemplu)...este placut, usor de purtat..o gradina de trandafiri minunata...il ador

leila_mic
leila_mic

un parfum extrem de delicat, asa il simt eu ... la inceput imi miroase a boboci proaspeti, verzi; dupa un timp se transforma in trandafiri sexy si delicati iar dupa mai mult de 3 ore devine cremos si pudrat
imi place, e foarte fin

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Dolce&Gabbana Rose The One fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Dolce&Gabbana Rose The One, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rose The One dupa Dolce&Gabbana. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rose The One de Dolce&Gabbana reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Chanel Coco Mademoiselle Guerlain La Petite Robe Noir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Burberry London Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Chanel Coco Noir Nina Ricci Ricci Ricci Jimmy Choo Jimmy Choo Guerlain Idylle Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Annick Goutal Quel Amour! Burberry My Burberry Christian Dior Pure Poison Lancome Tresor Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette Hermes 24 Faubourg Guerlain Shalimar Parfum Initial Avon Surrender Estée Lauder Modern Muse