Designeri » D E » Floral « Grupuri

Velvet Desire Dolce&Gabbana de dama

Velvet Desire Dolce&Gabbana de dama

tuberoza
Velvet Desire Dolce&Gabbana de dama Imagini

Velvet Desire de Dolce&Gabbana este un parfum Floral de dama. Velvet Desire a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Rodrigo Flores-Roux. Parfumul prezinta gardenie, tuberoza si frangipani.

gardenie tuberoza frangipani

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Velvet Desire by Dolce&Gabbana.

Velvet Desire Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Dolce&Gabbana Velvet Desire fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Dolce&Gabbana Velvet Desire, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Velvet Desire dupa Dolce&Gabbana. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Velvet Desire de Dolce&Gabbana reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Forever and Ever Jacomo Silences Purple Azzaro Azzaro 9 Mary Kay Journey Creed Love in Black Jardin de France Rose Molinard Les Fleurs: Jasmin Tonatto Profumi Solista Prada Infusion de Tubereuse Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Chantecaille Petalia Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth