Designeri » D E » Floral « Grupuri

Velvet Love Dolce&Gabbana de dama

Velvet Love Dolce&Gabbana de dama

Velvet Love Dolce&Gabbana de dama Imagini

Velvet Love de Dolce&Gabbana este un parfum Floral de dama. Velvet Love a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Rodrigo Flores-Roux. Parfumul prezinta garoafa, ylang-ylang si piper.

garoafa ylang-ylang piper

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Velvet Love by Dolce&Gabbana.

Velvet Love Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Dolce&Gabbana Velvet Love fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Dolce&Gabbana Velvet Love, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Velvet Love dupa Dolce&Gabbana. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Velvet Love de Dolce&Gabbana reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Adidas Adidas 3 Women Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Cattier Eau de Mai Penhaligon`s Violetta Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Chloe Chloe Lisy DSH Perfumes Les Petites Montale So Flowers TerraNova Gardenia Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive Vivienne Westwood Naughty Alice