Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

DKNY Be Delicious Donna Karan de dama

DKNY Be Delicious Donna Karan de dama

acvatic
ozonic
DKNY Be Delicious Donna Karan de dama Imagini DKNY Be Delicious Donna Karan de dama Imagini DKNY Be Delicious Donna Karan de dama Imagini DKNY Be Delicious Donna Karan de dama Imagini DKNY Be Delicious Donna Karan de dama Imagini

DKNY Be Delicious de Donna Karan este un parfum Floral Fructat de dama. DKNY Be Delicious a fost lansat in 2004. Creatorul acestui parfum este Maurice Roucel. Notele de varf sunt grapefruit, castravete si magnolie; notele de mijloc sunt tuberoza, trandafir, lacramioare, violeta si mar verde; Notele de baza sunt note lemnoase, ambra si lemn de santal.

grapefruit castravete magnolie

tuberoza trandafir lacramioare violeta mar verde

note lemnoase ambra lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about DKNY Be Delicious by Donna Karan.

Precious Moments

DKNY Be Delicious Recenziile parfumurilor

addangel
addangel

Imi place foarte mult acest parfum, desi trebuie sa recunosc ca mirosul nu este unul extrem de deosebit. Miroase a mar (dulce si cam artificial), insa mie imi da o stare de bine de fiecare data cand il miros. Tind sa cred ca am mai mult un atasament sentimental fata de el. :)

Addict
Addict

Un parfum liniar...măr,"da capo al fine".Genul fresh de vară...si atata tot.Never again pt. că sunt alte fresh-uri mult mai ofertante!

Miroase a mere verzi si castraveti dar.... uf.. cam ieftin! Are un miros generic de crema de fata de la Yves Rocher, ba chiar aceea miroase mult mai bine. Dupa un timp se si indulceste putin, insa are un miros foarte comun, simplu, total neinventiv. Se simt si niste flori palide, insa nu ma convinge absolut deloc. Are siaj si persistenta moderate. Nota mea: 2/10

adamescuandra
adamescuandra

Parfumul acesta miroase a castravete intradevar dar nu intr-un mod deranjant gen salata ci gen crema sau produse cosmetice, in concluzie este un parfum f dragut cu aroma de mar si castravete :)

craitza
craitza

Am incercat sa-l port in miez de vara si tot ce am simtit a fost:castravete,castravete,castravete.Si o adiere palida de fruct.Eram ca o salata !Am renuntat dupa vre-o trei zile si l-am dat !

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Prietenul meu, care afost de mai multe ori in USA, zice ca "asa miroase America"! Eu nu ma omor dupa mirosul de mar, dar in acest parfum il gasesc suportabil si, chiar, placut!

Eau De Parfum 0.33oz
Dkny Be Delicious by Donna Karan Eau de Parfum Rollerball .33 oz for Women
Dkny Be Delicious by Donna Karan Eau de Parfum Rollerball .33 oz for Women
Dkny Be Delicious by Donna Karan Skin Hydrating EDT Spray 1.7 oz for Women
Dkny Be Delicious by Donna Karan Skin Hydrating EDT Spray 1.7 oz for Women
Eau De Parfum 1.7oz
Dkny Be Delicious Heart Paris by Donna Karan Eau de Parfum Spray 1.7 oz Unboxed for Women
Eau De Parfum 1.7oz
Dkny Be Delicious Heart London by Donna Karan Eau de Parfum Spray 1.7 oz Unboxed for Women
Eau De Parfum 1.7oz
Dkny Be Delicious Heart Rio by Donna Karan Eau de Parfum Spray 1.7 oz Limited Edition Unboxed for Women
Eau De Toilette 3.4oz
Dkny Be Delicious by Donna Karan Skin Hydrating EDT Spray 3.4 oz for Women
Dkny Be Delicious by Donna Karan Skin Hydrating EDT Spray 3.4 oz for Women
Eau De Parfum 1.7oz
DKNY Be Delicious Heart London by Donna Karan, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 1.7oz
DKNY Be Delicious Heart Rio by Donna Karan, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 1.7oz
DKNY Be Delicious Heart Paris by Donna Karan, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Dkny Be Delicious Delights Cool Swirl by Donna Karan EDT Spray 1.7 oz for Women
Dkny Be Delicious Delights Cool Swirl by Donna Karan EDT Spray 1.7 oz for Women
Eau De Toilette 1.7oz
Dkny Be Delicious Delights Fruity Rooty by Donna Karan EDT Spray 1.7 oz for Women
Eau De Toilette 1.7oz
Dkny Be Delicious Delights Cool Swirl by Donna Karan EDT Spray 1.7 oz Unboxed for Women
Eau De Parfum 3.4oz
Dkny Be Delicious by Donna Karan Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Dkny Be Delicious by Donna Karan Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Eau De Parfum 1.7oz
Dkny Be Delicious Heart Rio by Donna Karan Eau de Parfum Spray 1.7 oz Limited Edition for Women
Eau De Parfum 1.7oz
Dkny Be Delicious Heart Paris by Donna Karan Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Donna Karan DKNY Be Delicious fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Donna Karan DKNY Be Delicious, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica DKNY Be Delicious dupa Donna Karan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre DKNY Be Delicious de Donna Karan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Gianfranco Ferre In The Mood For Love Chanel Coco Mademoiselle Guerlain L'Instant Magic Christian Dior Pure Poison Chanel Chance Eau Tendre Carolina Herrera CH Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Carolina Herrera 212 VIP Giorgio Armani Armani Code for Women Thierry Mugler Angel Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Dolce&Gabbana D&G Light Blue Givenchy Ange ou Demon Nina Ricci Nina Salvatore Ferragamo Signorina Bvlgari Omnia Coral Calvin Klein Euphoria Bottega Veneta Bottega Veneta Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir