Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

DKNY Energy for Women Donna Karan de dama

DKNY Energy for Women Donna Karan de dama

DKNY Energy for Women de Donna Karan este un parfum Floral Fructat de dama. Creatorul acestui parfum este Calice Becker. Parfumul prezinta orhidee si narcisa.

orhidee narcisa

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about DKNY Energy for Women by Donna Karan.

DKNY Energy for Women Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Donna Karan DKNY Energy for Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Donna Karan DKNY Energy for Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica DKNY Energy for Women dupa Donna Karan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre DKNY Energy for Women de Donna Karan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Azzaro Azzura Oriflame Embrace Her Marks and Spencer Autograph Blush Victoria`s Secret Back to Pink Loewe A Mi Aire Banana Republic Republic of Women Ralph Lauren Summer Romance DSH Perfumes d´Anjou LR Pseudonym Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai Anna Sui Forbidden Affair Florascent Aqua Aromatica Violetta