Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

DKNY Energy for Women Donna Karan de dama

DKNY Energy for Women Donna Karan de dama

DKNY Energy for Women de Donna Karan este un parfum Floral Fructat de dama. Creatorul acestui parfum este Calice Becker. Parfumul prezinta orhidee si narcisa.

orhidee narcisa

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about DKNY Energy for Women by Donna Karan.

DKNY Energy for Women Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Donna Karan DKNY Energy for Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Donna Karan DKNY Energy for Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica DKNY Energy for Women dupa Donna Karan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre DKNY Energy for Women de Donna Karan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Alfred Sung Shi Givenchy Eau de Givenchy Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 NafNaf NafNaf Too... Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Laura Mercier Eau Gourmande Violette Gai Mattiolo Gai Mattiolo Shiseido Zen Eau de Parfum So...? So...? On the beach LR Agent XX Vera Wang Preppy Princess