Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

DKNY Red Delicious Donna Karan de dama

DKNY Red Delicious Donna Karan de dama

tropical

DKNY Red Delicious de Donna Karan este un parfum Floral Fructat de dama. DKNY Red Delicious a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt lici si zmeura; notele de mijloc sunt paciuli, mar si trandafir; Notele de baza sunt pielarie, pastai de vanilie si ambra.

lici zmeura

paciuli mar trandafir

pielarie pastai de vanilie ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about DKNY Red Delicious by Donna Karan.

DKNY Red Delicious Recenziile parfumurilor

Este un fructat destul de simplu si nepretentios, cu miros de mere rosii, acoperite de ambra, vanilie si un trandafir suav. Rezulta un miros fructat usor pudrat si destul de dulce. Pretabil mai mult pentru adolescente. Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 5/10

claude77
claude77

Un parfum usor dulce cu miros de mere rosii. Mie imi place destul de mult.Personal l-as purta toamna.

DKNY Red Delicious by Donna Karan 3.25 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Donna Karan DKNY Red Delicious fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Donna Karan DKNY Red Delicious, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica DKNY Red Delicious dupa Donna Karan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre DKNY Red Delicious de Donna Karan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Max Mara Max Mara Silk Touch Escada Escada Magnetic Beat Molton Brown Intoxicating Davana Blossom Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Gabriela Sabatini Latin Dance Bruno Banani About Women O Boticario Insensatez Victoria`s Secret Pear Glace mark. mark Instant Vacation Adidas Adidas Fresh Escape Galimard Lapis Lazuli