Designeri » D E » « Grupuri

Donna Karan Women Energizing Donna Karan de dama

acorduri de vodka
ozonic
Donna Karan Women Energizing Donna Karan de dama Videouri
Donna Karan Women Energizing Donna Karan de dama Imagini Donna Karan Women Energizing Donna Karan de dama Imagini

Donna Karan Women Energizing de Donna Karan este un parfum de dama. Donna Karan Women Energizing a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt citrice, vodka si frunza de violeta; notele de mijloc sunt narcisa, lotus si orhidee; Notele de baza sunt note lemnoase si mesteacan.

citrice vodka frunza de violeta

narcisa lotus orhidee

note lemnoase mesteacan

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Donna Karan Women Energizing by Donna Karan.

Laine de Verre

Donna Karan Women Energizing Recenziile parfumurilor

Dkny este un parfum extrem de tonic, citric-amarui, neobisnuit. Se simte inca de la inceput frunza de tomata amara, insa cu timpul se mai domoleste, devine ceva mai feminin, insa fara a deveni dulce. Are un siaj excelent, iar persistenta imi pare foarte buna pentru un parfum citric (cam 4-5 ore). Imi place!!
Nota mea: 8/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Donna Karan Donna Karan Women Energizing fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Donna Karan Donna Karan Women Energizing, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Donna Karan Women Energizing dupa Donna Karan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Donna Karan Women Energizing de Donna Karan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Roberto Cavalli Serpentine Silver Replay Replay for Her Romea D`Ameor The Mistresses of Louis XIV Zara Lirio de Agua Mandarina Duck Pure Black Love The Key to Life Love The Key to Life Eclectic Collections 7 Wonders of the World Colosseum Bond No 9 Harrods for Him Gendarme Mojo Jalaine Amber The Body Shop White Musk Sport Bogner Bogner for Man