Designeri » D E » Floral « Grupuri

Pure DKNY Donna Karan de dama

Pure DKNY Donna Karan de dama

Pure DKNY Donna Karan de dama Videouri
Pure DKNY Donna Karan de dama Imagini Pure DKNY Donna Karan de dama Imagini

Pure DKNY de Donna Karan este un parfum Floral de dama. Pure DKNY a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta lemn de santal, orhidee, frezie, iasomie, ambra alba, lotus si trabdafir bulgaresc.

lemn de santal orhidee frezie iasomie ambra alba lotus trabdafir bulgaresc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pure DKNY by Donna Karan.

Pure DKNY Recenziile parfumurilor

Este un floral destul de banal, cu iasomie, ambra si alte note florale. Parfumul este simplu, fara rafinament, nememorabil. Siaj si persistenta moderata. Nota mea: 6/10

maeda
maeda

Nu imi place deloc Pure DKNY. Notele de iasomei si ambra il fac greu de purtat si de suportat, cel putin pentru mine. Este un parfum de vreme rece, cu o persistenta destul de buna- 7,5/10.

Pure DKNY by Donna Karan 3.10 out of 5 based on 10 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Donna Karan Pure DKNY fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Donna Karan Pure DKNY, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pure DKNY dupa Donna Karan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pure DKNY de Donna Karan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome Tresor Midnight Rose Cartier Baiser Vole Bvlgari Jasmin Noir Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Guerlain Shalimar Parfum Initial Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome La Vie Est Belle Lancome Hypnose Senses Kenzo Flower in the Air Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior Hypnotic Poison Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Yves Saint Laurent Belle d`Opium Burberry London Guerlain L'Instant de Guerlain Kenzo Kenzo Amour Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Montblanc Femme de Montblanc