Designeri » D E » Floral « Grupuri

Pure DKNY A Drop Of Rose Donna Karan de dama

Pure DKNY A Drop Of Rose Donna Karan de dama

Pure DKNY A Drop Of Rose Donna Karan de dama Imagini Pure DKNY A Drop Of Rose Donna Karan de dama Imagini

Pure DKNY A Drop Of Rose de Donna Karan este un parfum Floral de dama. Pure DKNY A Drop Of Rose a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta trandafir turcesc, coacaze negre, magnolie, cedru, verbina si vanilie.

trandafir turcesc coacaze negre magnolie cedru verbina vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pure DKNY A Drop Of Rose by Donna Karan.

Pure DKNY A Drop Of Rose Recenziile parfumurilor

Lussy
Lussy

Un floral innascut cu acorduri puternice de tradafir care te fac sa te pierzi pur si simplu intr-o gradina plina cu trandafiri din care parca nu ai mai vrea sa iesi. Siaj moderat iar longevitatea asemenea insa tine cateva ore bune avand in vedere cat de simplu dar frumos este acest parfum. Anotimpul lui este primavara dar cred ca merge si in zilele reci in care vrem sa ne revigoram cu ceva fresh si care totodata sa ne aduca aminte de frumusetea naturii. In acordurile acestui parfum regele trandafir valseaza cu eleganta impreuna cu magnolia iar spre finalul dansului invita si coacazele impreuna cu vanilia.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Donna Karan Pure DKNY A Drop Of Rose fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Donna Karan Pure DKNY A Drop Of Rose, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pure DKNY A Drop Of Rose dupa Donna Karan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pure DKNY A Drop Of Rose de Donna Karan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Versace Versace Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Prada No7 Violette Sarah Horowitz Parfums Perfect Love Donna Karan Essence Jasmine Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Yosh Sottile 1.61 Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum Donna Karan Pure DKNY M. Micallef Gardenia Sinfonia di Note Blanc des Cotons Florascent Aqua Floralis Ylang