Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Pergolese Dzintars de dama

Pergolese Dzintars de dama

Pergolese Dzintars de dama Imagini Pergolese Dzintars de dama Imagini Pergolese Dzintars de dama Imagini Pergolese Dzintars de dama Imagini

Pergolese de Dzintars este un parfum Floral Fructat de dama. Pergolese a fost lansat in 1996. Notele de varf sunt bergamot, frezie, bujor si coacaze negre; notele de mijloc sunt magnolie, ceai, fructe rosii, crin si iasomie; Notele de baza sunt mosc, caisa, ambra si vanilie.

bergamot frezie bujor coacaze negre

magnolie ceai fructe rosii crin iasomie

mosc caisa ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pergolese by Dzintars.

Pergolese Recenziile parfumurilor

craitza
craitza

Am crezut ca este un citric fresh,dar nu...este ca un ceai cu mult zahar...nu-l gasesc stident sau gretos,dar nu-mi place deloc !

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Dzintars Pergolese fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Dzintars Pergolese, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pergolese dupa Dzintars. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pergolese de Dzintars reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Chevignon Chevignon 57 for Her Chopard Wish Pink Diamond Givenchy Lucky Charms Carolina Herrera 212 Splash for Women Kenzo Le Monde Est Beau Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Miss Sixty Miss Jesse McCartney Wanted Fresh Sake Christina Aguilera X Pose Glamour