Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Pergolese Dzintars de dama

Pergolese Dzintars de dama

Pergolese Dzintars de dama Imagini Pergolese Dzintars de dama Imagini Pergolese Dzintars de dama Imagini Pergolese Dzintars de dama Imagini

Pergolese de Dzintars este un parfum Floral Fructat de dama. Pergolese a fost lansat in 1996. Notele de varf sunt bergamot, frezie, bujor si coacaze negre; notele de mijloc sunt magnolie, ceai, fructe rosii, crin si iasomie; Notele de baza sunt mosc, caisa, ambra si vanilie.

bergamot frezie bujor coacaze negre

magnolie ceai fructe rosii crin iasomie

mosc caisa ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pergolese by Dzintars.

Pergolese Recenziile parfumurilor

craitza
craitza

Am crezut ca este un citric fresh,dar nu...este ca un ceai cu mult zahar...nu-l gasesc stident sau gretos,dar nu-mi place deloc !

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Dzintars Pergolese fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Dzintars Pergolese, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pergolese dupa Dzintars. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pergolese de Dzintars reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Luciano Soprani D Luciano Soprani Etro Benetroessere Resort Gai Mattiolo That's Amore! Lei Shiseido Zen Summer Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Borghese Il Bacio Tocca Giulietta Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Diesel Fuel for Life Summer Lancome O d`Azur Zara Zara Girl