Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Miss Fabienne Ebba Los Angeles de dama

Miss Fabienne Ebba Los Angeles de dama

tropical

Miss Fabienne de Ebba Los Angeles este un parfum Floral Fructat de dama. Miss Fabienne a fost lansat in anii 2000's. Parfumul prezinta heliotrop si carambola (fructul stea).

heliotrop carambola (fructul stea)

Daca cunosti acest parfum, foloseste piramida parfumului pentru a selecta notele principale.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Miss Fabienne by Ebba Los Angeles.

Miss Fabienne Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ebba Los Angeles Miss Fabienne fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ebba Los Angeles Miss Fabienne, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Miss Fabienne dupa Ebba Los Angeles. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Miss Fabienne de Ebba Los Angeles reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mexx Mexx Waterlove Woman Christian Dior Eau de Dolce Vita Kenzo 7:15 AM in Bali Tommy Hilfiger Tommy Girl Revlon Charlie Silver Lanvin Jeanne Lanvin Joop! Joop! Berlin Marc Jacobs Lola Alexandra de Markoff No Regrets Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Filles des Iles Floral Pettilant Bronnley Apricot & Almond