Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

I Am Eisenberg de dama

I Am Eisenberg de dama

Avut: 1

I Am Eisenberg de dama Imagini

I Am de Eisenberg este un parfum Floral Fructat de dama. I Am a fost lansat in anii 2000's. Notele de varf sunt bergamot, portocala si zmeura; notele de mijloc sunt vetiver, magnolie si piper; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si ambra.

bergamot portocala zmeura

vetiver magnolie piper

mosc lemn de santal ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about I Am by Eisenberg.

I Am Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Eisenberg I Am fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Eisenberg I Am, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica I Am dupa Eisenberg. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre I Am de Eisenberg reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Missoni Missoni Ayala Moriel Altruism Aqaba Jewels of Blu NafNaf NafNaf Too... Fragonard Ile d`Amour Perfumer`s Workshop Samba Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Arno Sorel It Is Pinky Gres Caline Blooming Moments Esprit Celebration Happy Vibes for Her Jennifer Lopez L.A. Glow Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne