Designeri » D E » Oriental Floral « Grupuri

Le Parfum Eau de Parfum Intense Elie Saab de dama

Le Parfum Eau de Parfum Intense Elie Saab de dama

miere
Le Parfum Eau de Parfum Intense Elie Saab de dama Imagini Le Parfum Eau de Parfum Intense Elie Saab de dama Imagini Le Parfum Eau de Parfum Intense Elie Saab de dama Imagini

Le Parfum Eau de Parfum Intense de Elie Saab este un parfum Oriental Floral de dama. Le Parfum Eau de Parfum Intense a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Francis Kurkdjian. Nota de varf este floare de portocal; notele de mijloc sunt ylang-ylang, trandafir si miere; Notele de baza sunt paciuli si ambra.

floare de portocal

ylang-ylang trandafir miere

paciuli ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Le Parfum Eau de Parfum Intense by Elie Saab.

L'Instant de Guerlain

Le Parfum Eau de Parfum Intense Recenziile parfumurilor

ancaan
ancaan

Imi amintesc ca de cate ori mergeam in parfumeria din orasul meu, miroseam de fiecare data acest parfum. Am ezitat de multe ori sa il achizitionez, nu stiu de ce. In ultimul timp, am inceput sa apreciez mai mult parfumurile florale si foarte elegante. Iar acesta este unul dintre ele. De ieri face parte din colectia mea si sunt foarte incantata! Este incredibil de elegant, feminin, matur si foarte foarte persistent. Pe pielea mea se simte chiar si dupa 12 ore. Predomina floarea de portocal si ylang-ylang, invaluite intr-o aroma delicioasa de miere.

Le Parfum Eau de Parfum Intense by Elie Saab 4.10 out of 5 based on 12 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Le Parfum Eau de Parfum Intense dupa Elie Saab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Le Parfum Eau de Parfum Intense de Elie Saab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Dolce&Gabbana The One Desire Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Givenchy Ange ou Demon Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Cartier La Panthere Madonna Truth or Dare Amouage Honour Woman Trussardi My Name Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Giorgio Armani Armani Code for Women Roberto Cavalli Just Cavalli Gucci Gucci Premiere Giorgio Armani Si Giorgio Armani Sì Intense Lolita Lempicka Lolita Lempicka Jean Paul Gaultier Classique Christian Dior Hypnotic Poison Yves Saint Laurent Belle d`Opium Chanel Coco Mademoiselle