Designeri » D E » Oriental Floral « Grupuri

Le Parfum Eau de Parfum Intense Elie Saab de dama

Le Parfum Eau de Parfum Intense Elie Saab de dama

miere
Le Parfum Eau de Parfum Intense Elie Saab de dama Imagini Le Parfum Eau de Parfum Intense Elie Saab de dama Imagini Le Parfum Eau de Parfum Intense Elie Saab de dama Imagini

Le Parfum Eau de Parfum Intense de Elie Saab este un parfum Oriental Floral de dama. Le Parfum Eau de Parfum Intense a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Francis Kurkdjian. Nota de varf este floare de portocal; notele de mijloc sunt ylang-ylang, trandafir si miere; Notele de baza sunt paciuli si ambra.

floare de portocal

ylang-ylang trandafir miere

paciuli ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Le Parfum Eau de Parfum Intense by Elie Saab.

L'Instant de Guerlain
Classique Intense

Le Parfum Eau de Parfum Intense Recenziile parfumurilor

adriana75
adriana75

Dragoste de la primul "puff".Nu ai cum sa nu te indragostesti de mix-ul din miere,ylang-ylang,portocale si trandafir care te imbraca si te invaluie multe ore dupa primul "touch".Atentie:creeaza dependenta doar celor care rezoneaza cu mierea,portocalele si ylang-ul!L-am avut de doua ori si revin cu mare drag la el,de fiecare data!

2017
Maria25
Maria25

Este identic cu apa de parfum ca si persistenta si siaj insa acesta miroase mai mult a miere fiind prima nota pe care o simti la aplicarea pe piele.nu este mai intens ,ci este doar putin schimbat amintindu.ne ca de multe ori intense,absolu,essence ,extreme nu inseamna mai puternic ..ci diferit

ancaan
ancaan

Imi amintesc ca de cate ori mergeam in parfumeria din orasul meu, miroseam de fiecare data acest parfum. Am ezitat de multe ori sa il achizitionez, nu stiu de ce. In ultimul timp, am inceput sa apreciez mai mult parfumurile florale si foarte elegante. Iar acesta este unul dintre ele. De ieri face parte din colectia mea si sunt foarte incantata! Este incredibil de elegant, feminin, matur si foarte foarte persistent. Pe pielea mea se simte chiar si dupa 12 ore. Predomina floarea de portocal si ylang-ylang, invaluite intr-o aroma delicioasa de miere.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Le Parfum Eau de Parfum Intense dupa Elie Saab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Le Parfum Eau de Parfum Intense de Elie Saab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Dolce&Gabbana The One Desire Chloe Love Eau Intense Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Madonna Truth or Dare Trussardi My Name Agent Provocateur Fatale Amouage Honour Woman Cartier La Panthere Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Cartier Baiser Vole Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Code for Women Montblanc Femme de Montblanc Jean Paul Gaultier Classique Intense Giorgio Armani Si Jean Paul Gaultier Classique Paco Rabanne Olympea Givenchy Ange ou Demon Roberto Cavalli Just Cavalli