Designeri » D E » Aromatic « Grupuri

Green Tea Exotic Elizabeth Arden de dama

Green Tea Exotic Elizabeth Arden de dama

ozonic

Green Tea Exotic de Elizabeth Arden este un parfum Aromatic de dama. Green Tea Exotic a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Rodrigo Flores-Roux. Notele de varf sunt lamaie verde, ceai negru si bergamot; notele de mijloc sunt crin, orhidee, ceai verde si iasomie; Notele de baza sunt ambra, narcisa si note lemnoase.

lamaie verde ceai negru bergamot

crin orhidee ceai verde iasomie

ambra narcisa note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Green Tea Exotic by Elizabeth Arden.

Green Tea Exotic Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Sa mai zica cineva ca ce-i ieftin nu merita! M-as scalda in el, as face dus cu el si, daca n-ar avea alcool, mai ca l-as bea de racorire! Toate notele din piramida se resimt si-mi fac placere, fiindca nici una nu se baga in fata provocator. Un fresh echilibrat, cu de toate (un ceai citric cu un pic de flori, un pic de aromatice) pentru toate zilele!

Green Tea Exotic by Elizabeth Arden 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Elizabeth Arden Green Tea Exotic fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Elizabeth Arden Green Tea Exotic, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Green Tea Exotic dupa Elizabeth Arden. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Green Tea Exotic de Elizabeth Arden reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Paris Hilton Heir Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) The Body Shop Amorito Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Davidoff Cool Water Freeze Me Yardley Lavander Spa Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Molinard Double Fracheur Pour Lui Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Ralph Lauren Polo Red White & Blue JoAnne Bassett Napoleon Melvita Floral Water Witch Hazel