Designeri » D E » Floral Verde « Grupuri

Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden de dama

Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden de dama

ozonic
Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden de dama Imagini

Green Tea Honeysuckle de Elizabeth Arden este un parfum Floral Verde de dama. Green Tea Honeysuckle a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Rodrigo Flores-Roux. Notele de varf sunt bergamot, lamaie, ceai verde, mandarina si mura; notele de mijloc sunt caprifoi, iasomie Sambac, ylang-ylang, ceai verde si neroli tunisian; Notele de baza sunt piersica, mosc, mesteacan si ambretta (nalba de mosc).

bergamot lamaie ceai verde mandarina mura

caprifoi iasomie Sambac ylang-ylang ceai verde neroli tunisian

piersica mosc mesteacan ambretta (nalba de mosc)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Green Tea Honeysuckle by Elizabeth Arden.

Green Tea Honeysuckle Recenziile parfumurilor

Ioana30
Ioana30

Nu inteleg care e treaba cu pH-ul meu, dar acest parfum miroase bine in sticluta, dar pe pielea mea miroase a macrou prajit. Mi se pare ca persista destul de bine si totusi e un parfum discret.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Green Tea Honeysuckle dupa Elizabeth Arden. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Green Tea Honeysuckle de Elizabeth Arden reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Police Wings Femme Les Nereides Vert d'Eau Rochas Fleur d`Eau M∙A∙C MAC Creation Hue mark. mark Earth Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Omnia Profumi Onice Hugh Parsons 99 Regent Street La Bouquetiere La Narratrice IKKS Ikks Woman Royal Apothic Japonesque