Designeri » D E » Oriental Vanilat « Grupuri

Provocative Interlude Elizabeth Arden de dama

Provocative Interlude Elizabeth Arden de dama

tropical
Provocative Interlude Elizabeth Arden de dama Imagini Provocative Interlude Elizabeth Arden de dama Imagini

Provocative Interlude de Elizabeth Arden este un parfum Oriental Vanilat de dama. Provocative Interlude a fost lansat in 2006. Provocative Interlude a fost creat de Carlos Benaim si Loc Dong. Notele de varf sunt fructe, sampanie si guava; notele de mijloc sunt trandafir, orhidee si floare de mangotier; Notele de baza sunt mosc casmir, lemn de mahon si ciocolata alba.

fructe sampanie guava

trandafir orhidee floare de mangotier

mosc casmir lemn de mahon ciocolata alba

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Provocative Interlude by Elizabeth Arden.

Provocative Interlude Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Un cadou delicios și ieftin pt o persoană care adoră parf orientale/gurmandele. Se simte ciocolata alba destul de intens dar nu e acel dulce excesiv la care mă așteptam,nu este un parf gurmand 100% ceea ce îl face purtabil si pe timp de zi dintr-o zi mohorâtă de toamna,te învăluie,te încălzește și te binedispune.Dupa 2 ore devine un skin scent ff plăcut,pe haine tine mult mai mult.Imi place,consider ca parfumurile pt sezonul rece trebuie dozate pt ca sunt grele dar acesta e ok așa cum e,nu omoară cu siajul,nu provoacă greata,e fix cât trebuie.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Elizabeth Arden Provocative Interlude fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Elizabeth Arden Provocative Interlude, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Provocative Interlude dupa Elizabeth Arden. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Provocative Interlude de Elizabeth Arden reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Chanel Allure eau de parfum Isabella Rossellini IsaBella Lancome Hypnose Eau Legere Gendarme 7 Sinful Scents Excess Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 2: Cerise Yves Rocher Vanille Love & Toast Honey Coconut Henri Bendel Wild Fig Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake Jeanne Arthes Cassandra Blanc Lush Snowcake Florascent Umami