Designeri » D E » Floral « Grupuri

Red Door Revealed Elizabeth Arden de dama

Red Door Revealed Elizabeth Arden de dama

Avut: 1

Red Door Revealed Elizabeth Arden de dama Imagini

Red Door Revealed de Elizabeth Arden este un parfum Floral de dama. Red Door Revealed a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Laurent Bruyere. Notele de varf sunt Para, bujor roz si orhidee verde; notele de mijloc sunt champaca galbena, floarea tiare, prune, floare de portocal, trabdafir bulgaresc si crin; Notele de baza sunt lemn de guaiac, ambra neagra, mosc si lichen.

Para bujor roz orhidee verde

champaca galbena floarea tiare prune floare de portocal trabdafir bulgaresc crin

lemn de guaiac ambra neagra mosc lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Red Door Revealed by Elizabeth Arden.

Red Door Revealed Recenziile parfumurilor

leila_mic

pe zi ce trece miroase mai placut, trandafirii parca ies din parfum si te imbaiezi in gradini cu flori roz pal, fine si superb mirositoare

imi place din ce in ce mai mult!!! ma bucur ca l-am luat, normal blind - mai nou, nu stiu ce m-a palit; dar merita

o sa mai incerc si alte produse ale casei ELIZABETH ARDEN, asta e minunat!!!

leila_mic

tocmai am primit parfumul si de cateva zile il folosesc - este sublim!
chiar dupa spritz-are e putin intepator, pana se aseaza mirosul, apoi te desfata in gradini de trandafiri - eu cel putin asta simt - doar trandafiri!!!
dureaza foarte mult pe piele - am incercat sa vad cat si de seara de la 8 pana dimineata la 8 se simte pe piele - pe haine, ce sa mai spun?
merita cumparat, este foarte bun, fin, delicat, nu-l simt tot timpul decat uneori cum bate vantul sau este curent se simte o adiere dulce, blanda de roz ...
totusi, casa Elizabeth Arden se poate mandri cu inca un parfum superb!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Elizabeth Arden Red Door Revealed fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Elizabeth Arden Red Door Revealed, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Red Door Revealed dupa Elizabeth Arden. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Red Door Revealed de Elizabeth Arden reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

La Perla Creation Etro Dianthus Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Annick Goutal Quel Amour! Yves Saint Laurent Baby Doll Lucky Game Fragonard Billet Doux Lorenzo Villoresi Donna Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Fiorucci Pin Up I M Sensual L`Occitane en Provence Fleur Cherie Swiss Arabian Li Ayunik