Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Untold Elizabeth Arden de dama

Untold Elizabeth Arden de dama

fin condimentat
Untold Elizabeth Arden de dama Imagini Untold Elizabeth Arden de dama Imagini Untold Elizabeth Arden de dama Imagini

Untold de Elizabeth Arden este un parfum Floral Fructat de dama. Untold a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Clement Gavarry. Notele de varf sunt piper roz, bergamot, Para si coacaze; notele de mijloc sunt iasomie egipteana si gardenie; Notele de baza sunt paciuli, ambra si mosc.

piper roz bergamot Para coacaze

iasomie egipteana gardenie

paciuli ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Untold by Elizabeth Arden.

Gucci Guilty

Untold Recenziile parfumurilor

Este un floral-fructat destul de banal, sintetic, cu miros predominant de para si iasomie. Nu aduce nimic nou, nu imi place si nici nu cred ca va ajunge sa fie iubit de prea multa lume. Miroase plasticat, dar destul de intens, opulent si este si destul de dulce. Aduce bine ca miros cu Guilty de la Gucci. Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Elizabeth Arden Untold fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Elizabeth Arden Untold, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Untold dupa Elizabeth Arden. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Untold de Elizabeth Arden reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Ghost Ghost Sheer Summer Puma Jamaica Woman Laura Biagiotti Aqua di Roma Christian Lacroix Eau Florale Bleue Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Victoria`s Secret Sexual Star Sarantis B.U. Dreamy Arno Sorel It Is Pinky Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Oriflame Cherries Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete